39.

.

Dje 1859 Agjent p&235;r shitje t&235; pron&235;s. 11, E Mobiluar.

.

.

Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nj. 250 Euro. Elbasanit) Arredim Pr.

00 m2.

. May 22, 2023 Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 11, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 58,000 Euro. 00 m2.

Pagesa. 280,000 EUR Total Shitje.

Shfaqni t gjitha.

250 Euro.

Pershkrimi. Kati 5.

15m, i pabanuar me pare, i organizuar mire dhe teper funksional, me HIPOTEKE Prona e ka te gjithe dokumentacionin e rifreskuar dhe eshte i gatshem per shitje. .

Dhoma 3 Banj&235; 1 m&178; 110.
Shtepi ne shitje 22052023 1456 Post ID 135663.
.

Ndaje.

Jan 27, 2019 Imobiliare-shtepi ne shitje ne tirane 11 njoftime falas.

Ndaje. - mobilimi i gjithi i ri- elektroshtpiaket. Shtepi ne shitje ne tirane 11 njoftime falas dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2023 me cmime te lira, shtepi me kredi apartamente ne shitje yzberisht dua prona pasuri te patundshme shtepi ne shitje don bosko shiten apartamente ne durres shtepi ne shitje rruga e dibres shtepi ne shitje tirane farmacia 10 tirane kompleksi.

00 m2 me 1 Tualete Kati Apartament Kati 5 Property Invest. . . May 22, 2023 Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 11, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 58,000 Euro. May 22, 2023 Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 11, Ambjenti bosh, Pa mobiluar, Pagesa 114,000 Euro.

.

May 22, 2023 Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 11, Ambjenti bosh, Pa mobiluar, Pagesa 114,000 Euro. N&235; Shitje 423-36Z 75.

.

11, E Mobiluar.

<150,000 2 dhoma 1 tualet Tiran&235;.

Idriz Dollaku, Prane Fushes A.

Ne zonen e Laprakes, shitet apartament 21 me siperfaqe prej 77 m me certifikate pronesie.