.

.

Lyron Celina - 7 muajsh, java e par Shum shpejt foshnja juaj mund tju tregoj se ai sht gati t provoj pr t ngrn ushqime me gishtat e tij, duke e kapur lugn me t ciln ju jeni duke e ushqyer at, apo duke kapur me duar ushqimin nga pjata. .

5-76.

Cam Ndenjese per Automjete IZOFIX.

Bebi 3 muajsh. Set Chipolino Karroce 3 ne 1 Elektra. .

Sa duhet te jete gjatesia dhe pesha e bebes muaj per muaj,,une e kam lindur 53 cm tani eshte 4 muaj dhe eshte 65 cm kurse.

. Monedha Dollar (USD. N&235; muajin e 11 aparati tret&235;s dhe sistemi imunitar i bebit &235;sht&235; zhvilluar mjaftuesh&235;m p&235;r t&235; provuar disa ushqime t&235; tjera m&235; komplekse,.

. Stokke&174; Xplory&174; Winter Kit Pearl White 37,700 L.

Foshnja 8 muajsh - pesha dhe lart&235;sia.

Lyron Celina - 9 muajsh, java e dyt&235; Gjat&235; k&235;saj jave, f&235;mija juaj do t&235; filloj&235; t&235; mbaj&235; mend m&235; shum&235; informacione specifike, t&235; tilla si p.

kg 63-71 cm Muaji 7 7-10 kg 64-72. 5 cm pr djemt dhe 65.

Oferta Speciale. Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 57.

T&235; jesh prind.
.
Nj shnj e ksaj moshe sht dhe lufta e karrocs sepse shum fmij fillojn t mos duan t jen t kufizuar prej tyre.

Oct 25, 2017 Mos u mrzit dhe ti sepse ndikon te ai.

Parametra t&235; till&235; t&235; r&235;nd&235;sish&235;m si lart&235;sia dhe pesha e f&235;mij&235;s, n&235; 8 muaj, tashm&235; po rriten jo aq shpejt sa n&235; gjysm&235;n e par&235; t&235; vitit.

OFERTA. Gjithka pr nna shtatzna dhe bebe deri n moshn 5 vjec - Beba. Mar 5, 2022 Receta pr bebe Menu javore pr bebe 9 muajsh.

. 9 muajsh, java e tret&235;. Ne do t&235; p&235;rqendrohemi. T&235; jesh prind. .

Bebi 3 muajsh; Bebi 4 muajsh; Bebi 6 jave; Bebi 6 muajsh; Bebi 9 muajsh; Bebi 12 muajsh; Bebi 18 muajsh; Bebi 24 Muajsh; Bebi 30 Muajsh; Bebi 36 Muaj.

Muaji 12&176; pesha e lindjes trefishohet. Mosha Nga 0 deri n&235; 12 muajsh; Pesha 52.

Sa duhet te jete gjatesia dhe pesha e bebes muaj per muaj,,une e kam lindur 53 cm tani eshte 4 muaj dhe eshte 65 cm kurse.

Mosha 0 6 muajsh; Pesha mbajt&235;se Deri n&235; 9 kg; Ka stok.

Sa duhet te jete gjatesia dhe pesha e bebes muaj per muaj,,une e kam lindur 53 cm tani eshte 4 muaj dhe eshte 65 cm,po hy ne internet dhe vetem per gjatesine 50 cm kam gjetur peshen dhe gjatesine.

Ne do t prqendrohemi.

P&235;r n&235;nat N&235; jav&235;t e fundit beba liron rreth 0,5 l urin&235; n&235; dit&235; n&235; l&235;ngun amniotik dhe e thith pak, m&235; pak se.